Hlavní stránka ROOYA

Korálkárna

webshop Rooya
Qítko Olomouc Ostrava

Korálki Rooya

right-top-white
členů12773 členů
Jméno:
Heslo:


 Výhody členství
 Registrace
 Zapomněl/a jste heslo?
right-down-white
Facebook 1
Facebook 2
Facebook 3

right-top-white
Kalendář akcí
« duben 2019»
poútstčtsone
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
right-down-white
Šárka Rooya Design

right-top-white
Spolupracujeme

msb-jablonec.cz
fler.cz
kudyznudy.cz
dobre-veci.cz
CeskyKutil.cz
potvor.cz
right-down-white


Adresa: Blanická 6, Praha 2

Kde to je? 3 minuty pěšky od stanice Náměstí Míru - metro A a tramvaje č. 4, 10, 16, a 22 a busu 135 (dejte se Francouzskou a pak první vlevo a naproti už nás vidíte!)

Telefon: 773 699 503 E-mail: sarka@rooya.cz

Kdy máme otevřeno:
Pondělí: 12-18:00 hod, Úterý: 10-18:00 hod, Středa: 10-18:00 hod, Čtvrtek: 10-18:00 hod, Pátek: 10-18:00 hod
Sobota: 10-14:00 hod, Neděle: zavřeno

Novinky

12.11.2009 - doplněné zobží a NOVINKY

Dnešním dnem jsme doplnili následující zboží:

. 21 druhů korálků Swarovski, 15 z nich jsou u nás v obchodě jako NOVINKA...viz FOTO. NOVINKA - barevní nitě - jedná se o barevné nitě, které mají průměr 0,3mm a jsou velmi pevné, výborně se tedy hodí také jako osnova na stávek...viz FOTO. dárkové krabičky a dárokové pytlíčky z organzy - Vánoce se blíží a dárky se přeci do něčeho zabalit musí :) ...u nás najdete krabičky čtyř velikostí a organzové pytlíčky čtyř velikostí v mnoha barvách, s ornamenty i bez....viz FOTO

. doplnili jsme dva knižní tituly - "Šperky z korálků"- tu již z našeho obchodu dobře znáte, je plná výborných nápadů a návodů jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a naučíte se z ní korálkovat pomocí několika technik ...a NOVINKU "Drátování tradičně i netradičně" - výborná publikace pro ty, kteří bez drátu "nemohou žít" :)...např. se naučíte klasické drátování, ale trochu jinak - neprozradíme jak, nechte se překvapit :), dále se naučíte originálně použít a sloučit drát a papír, osvojíte si textilní a košíkářské techniky, další kapitola se jmenuje Hrátky s drátky a můžete se v ní těšit na výrobu spony na kravatu, láhev s obrázkem, jmenovku na dárek, skleničku s ouškem a piknikové vidličky, dále se můžete těšit na použití drátu s letováním a mnoho dalšího :)...[12.11.2009 15:29:18]

10.11.2009 - vánoční číslo časopisu

<b><font color=red>10.11.2009</b></font> - vánoční číslo časopisu Dnešním dnem do obchodu přibylo zcela nové, vánoční číslo časopisu Korálki.
Pojďte se teď s námi podívat, na co všechno se můžete těšit, tentokrát jsme pro vás připravili 33 nových projektů, z nichž většina je věnovaná tématu tohoto čísla, a to jsou andělé různých podob a technik:


. otevíráme pro vás novou kapitolu v šitých projektech, a to náramky se znameními zvěrokruhu. Tentokrát vás čeká znamení Střelec a Kozoroh. Náramky jsou šité z japonských luxusních korálků Miyuki Delica, což se promítá nejen na jejich vzhledu, ale i stuktuře, která je úhledná, hladká a na dotek velmi příjemná :)
. francouzská spona s rokajlem - návod, jak si "ušít" sponu do vlasů pomocí rokajlu..
. článek o tom, jak vznikají vánoční skleněné ozdoby, jak se foukají, malují, postříbřují, stříkají,smáčejí atp.
. návod, jak pomocí voskovaných perel a rokajlu vyrobit vánoční ozdoby jako jsou kuličky, rampouchy, ozdobné kroužky, řetězy a hvězdičky..
. věneček s vánoční hvězdou - stačí málo - korálky, drátek, dřevný kroužek na záclony, mašle, lepidlo a kleště a netradiční ozdoba je na světě :)..
. náhrdelník "Lesní tůňka" - návod na výrobu efektního náhrdelníku s vinutkou a ohňovkami..
. další článek je věnovaný těm, kteří se touží naučit šít pomocí Cihlového stehu (Brick Stitch), a to krok za krokem, podle podrobného návodu..
. další z šitých projektů je opět vánoční, naučíte se ušít přívěsek "Sněhovou volčku"..
. návod na šitý náramek "Ledové střípky"
. pokračujeme dalším článkem věnovaným drahým kamenům, tentokrát se můžete těšit na měsíční kámen a také najdete návod, jak si obšít kabošon pomocí korálků Miyuki Delica..
. návod na silvestrovský náhrdelník "Dlouhá noc"..s tímto šperkem a s dobrou náladou můžete směle přivítat příchod Nového roku :)
. "Přívěsek pro elegantní dámy" - nevíte co s dřevěným kroužkem? - v tomto návodu vás naučíme, jak obšít a elegantně ozdobit obyčejný dřevěný kroužek tak, aby jste si mohli na krk pověsit velmi originální, elegantní náhrdelník včetně náušnic ve stejném stylu..
. další článek a postup věnovaný stříbrné hmotě Art Clay - v tomto návodu vás naučíme, jak spojit tuto fascinující hmotu s fusingovým sklem a podle postupu si vyrobíte krásného andílka..
. a opět andělé :) - tentokrát drátění a jako svícen na vánoční stůl - krok za krokem..
. náušnice "Vánoční sněhobílé hvězdičky" - návod, jak spojit FIMO a postříbřené filigrány..
. další z článku je opět, tradičně, věnovaný hmotě FIMO - jak vyrobit korálky s roztomilým andělíčkem..
. "Andílek ze spínacách špendlíků" - velmi originální návod, jak pomocí obyčejných spínacích špendlíků a korálků vyrobit krásné a barevné ozdoby na stormeček..
. šitý náramek pomocí peyotového stehu
. další šitý náramek, tentokrát pomocí stehu cihlového a herringbone s názvem " Lesní" :)
. šitý prstýnek "Slunečnice"
. měděný drát a korálky budete potřebovat k dalšímu projektu, a to na výrobu náramku, náušnic a krásného prstýnku..
. "Strážný anděl" - návod na výrobu malého, korálkového andílka, kterého si můžete pověsit kamkoliv vás napadne, nebo přidat k zabalenému vánočnímu dárku jako malou pozornost pro štěstí :)
V dalších článcích najdete návody na dalšího andílka z postříbřeného drátu, vánočního květu z dtrátů a korálků, šitého a ketlovaného náhrdelníku "Netopír", vánoční scrapbook - blahopřání, originálně zpracované náušnice pomocí korálků a ústřižků z barevných časopisů a návod na jestě jednoho andílka, tentokrát malovaného ručně na hedvábí..

Ještě bychom chtěli připomenout, že stále platí akce "5 časopisů a šestý ZDARMA" - kartičku, pokud ji ještě nemáte, si můžete vyzvednou ve všech našich prodejnách..

Mnoho vánoční pohody při čtení a tvoření našeho časopisu vám všem přeje celý ROOYA tým :)
[10.11.2009 18:55:31]

6.11.2009 - doplněné zboží a novinky

<b><font color=red>6.11.2009</b></font> - doplněné zboží a novinkyDnešním dnem jsme do obchodu doplnili následující zboží:

. butanový hořák - jedná se o pomůcku, bez které se neobejdou ti, kteří si oblíbili práci se stříbrnou hmotou ArtClay
. větvičkový červený, leštěný korál - větší nádherné přírodní kusy
. korálky z mušloviny zalité v pryskyřici - 5 velikostí
. tyrkenit - přírodní větší tvary, tentokrát také jako nepravidelné ploché větší korálky
. dřevěný mix - hnědý i barevný - jedná se o směs dřevěných korálků různých tvarů a velikostí s větší dirkou, tedy vhodné i na silnější vázací materiál jako je kůže, nebo voskovaná šňůra. Ocení ji jistě i ti zvás, kteří vedete ke korálkování své malé ratolesti, kterým se budou tyto korálky dobře navlékat, např i na pružnou lycru..
. barevná perleť - nepravidelné, přírodní korálky ve tvaru čtverečků v deseti barevných odstínech
. NOVINKA - Knížka "Figurky z korálků - ploché i plastické" - další krásná publikace pro ty z vás, kteří rádi vyrábíte a šijete z rokajlu. ( jen pro vaši informaci - během několika dnů očekáváme zásilku zhruba 120ti druhů rokajlu...bude jistě z čeho vybírat....informaci o tom, že zboží dorazilo najdete zde, v novinkách :)

. dále jsme doplnili dva knižní tituly - první z nich je "Vánoční dekorace z korálků" - plná inspirativních nápadů jak svátečně ozdobit nejen stromeček, ale i okna, nebo vázy s jehličím. Najdete v ní návody na výrobu několika druhů vánočních hvězd, zvonečků, andílků, houpacích koníků atp. A nezapomeňte, že vlastnoručně vyrobené ozdobičky tak nějak více potěší, ale při jejich tvorbě si můžete krásně zpříjemnit převánoční pohodičku :)
. a dalším doplněným titulem je knížka "Zvířátka z korálků III" - najdete v ní návod a naučíte se vyrobit např. čáúa, žábu, pejsky, pavouka, vážku, želvičku, delfína, kosatku, tyranosaura :), papoušky, slona, pantera, rybičky, losa i se stromky atp...neváhejte a rozšiřte svou malou domácí korálkovou ZOO :)

[06.11.2009 20:00:59]

Prodloužení otevírací doby - každou STŘEDU od 4.11 do 16.12.

Vážení a milí zákazníci, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc po dobu předvánočních a vánočních nákupů a PRODLOUŽILI jsme pro vás naši OTEVÍRACÍ DOBU:

KAŽDOU STŘEDU: od 4.11. - do 16.12. 2009 bude tevřeno 10.00 - 20.30 !!

Doufáme, že jsme vám tímto naším rozhodnutím udělali radost a že si u nás, v době předvánočního shonu, v klidu vyberete a nakoupíte.

Těšíme se na vás a přejeme příjemně strávený čas u nás v obchůdku... :)
[29.10.2009 17:14:35]

29. 10. 2009 - Swarovski

<b><font color=red>29. 10. 2009</b></font> - SwarovskiDnešním dnem do obchodu přibylo do obchodu 20 druhů korálků a tvarů Swarovski, z nichž 6 druhů vám nabízíme jako úplnou NOVINKU - viz FOTO
Doplnili jsme:
.hvězda růžová velká i malá
. hvězda čirá AB 20, 28 a 40mm - NOVINKA
. čtverec silver shade 30mm - NOVINKA
. sněhová vločka AB 30mm
. mořská hvězdice čirá maxi AB 40mm
. mořská hvězdice čirá mini AB, 16mm - NOVINKA
. srdce Bermuda Blue 18x17,5mm
. srdce rudé 18x17,5 a 10,3x10mm
. sněhová vločka 20mm
. sluníčko růžové 6mm - NOVINKA
. sluníčko růžové 4mm
. sluníčko čiré AB 4, 6, a 8mm
. sluníčko Blue zircon 6 a 8mm
. kostička čirá pokovená AB, 6mm
. srdce Blue Zircon 18x17,5mm
[29.10.2009 16:49:23]

přednostní přihlašování do kurzů

Ráda bych připomněla, že pokud máte zájem přijít na kurzy, které jsou každý měsíc rychleji obsazené, máte jednu fajn možnost. Stanete-li se členem klubu Rooya (registrace je docela jednoduchá) a zaškrtnete zasílání novinek, máte možnost přihlásit se na kurzy ještě před jejich zveřejněním na webu. Vaše Šárka Rooya
[27.10.2009 18:16:14]

23.10.2009 - nářadí + měsíční kámen

Dnes jsme do obchodu doplnili korálky z měsíčního kamene - nezaměnitelný svou charakteristickou barvou a leskem - jedná se o syntetický kámen - 15 druhů ...viz FOTODále jsme doplnili následující nářadí a pomůcky:

. štípací kleště na paměťový drát Beadalon
. Bead Reamer - diamantový nástroj na zvětšování otvoru v korálku - v tubusu jsou tři různé vyměnitelné nástavce

. spirálkovač Gizmo - pro ty, kdo se s touto pomůckou ještě nesetkaly, se jedná o nástroj, kterým z různých drátků vyrobíte velmi originální a ozdobné korálky, kterými můžete ozvláštnit vaše výtvory :) FOTO 1 - část obalu, na kterém vidíte různé druhy korálků, které můžete pomocí Gizma vyrobit....FOTO 2 - pro inspiraci - náhrdelník s korálky vyrobenými pomocí tohoto nástroje...

. zakulacovač drátů - nenahraditelný pomocník pro ty z vás, kteří často pracujete s drátky a potřebujete, aby konce po uštípnutí kleštěmi byly kulaté a hladké, např. konce náušnicových zapínání.


. Wig Jig destička professional - profesionální pomůcka pro výrobu šperků pomocí drátků. Pomocí kovových kolíčků různých průměrů zasunutých do otvorů v destičce vyrobíte originální "korálky", nebo mezidíly pro vaše šperky....FOTO - pro inspiraci ukázka jednoduchých tvarů, které můžete pomocí této destičky vyrobit...


[23.10.2009 13:36:43]

21.10.2009 - doplněné zboží a novinky

Během včerejšího dne jsme do obchodu doplnili následující zboží:

. rokajl Jablonex - baleno po 50g - velký výběr rokajlu rozmanitých barev i velikostí, včetně směsí barev..
. saténová stužka černá, 1mm a 2mm
. voskovaná šňůra černá - v průměrech 1, 1,5 a 2mm
. řetízek na zamačkávací rokajl - barva postříbřená
. vlasec - 0,25mm
. NOVINKA - elastická lycra - balení po 12ti metrech, barva černá a průhledná
. dřevěné korálky - větší průměr s velkou dirkou - pestrobarevné ornamenty na černém podkladu
. dárkové krabičky ve třech velikostech
. směs porcelánových korálků s větší dirkou...viz FOTO. NOVINKA - červený korál leštěný jako korálky v průměru 8, 10 a 12mm
. zlomky polodrahokamů - 35 druhů
. NOVINKA - tradiční čínské, porcelánové korálky s čínskými znaky...viz FOTO - pouze malá část
. skleněné zlomky - 14 výrazných barev
. jehly a nýty - postříbřené, 25 a 50mm
. afroháčky - postříbřené
. nýty - postříbřená měď - s malou jemnou hlavičkou, velikost 25 a 50mm
. americké zapínání - v barvě postříbřené, metal gun, staroměď, pozlacené
. NOVINKA - ozdobné šlupny jako náušnice - v barvě postříbřené, staroměď, metal gun a pozlacené - jedná se o náušnice (afroháčky), které mají místo očka na zavěšení šlupnové zapínání, takže si můžete na tento typ náušnic zavěsit zcela jiný druh korálků, např. na nich perfektně vypadají tvary Swarovski.... masivně postříbřené komponenty a korálky - okolo 100 druhů, většina z nich jako úplné
NOVINKY...viz FOTO - pouze menší část. afroháčky - stříbro 925/000 - 5 druhů, dva druhy jsou jednoduché a tři zdobnější
. gumičky na náušnice - baleno po 100ks za 15,- Kč

. korálky a tvary z exotického dřeva a pravé kosti

[21.10.2009 18:22:49]

12.10.2009 - ohňovky a rokajl trubičky

Dnešním dnem do obchodu přibyly:
. ohňovky - ve čtyřech velikostech - 4, 6, 8 a 10mm v 18ti barvách...viz FOTO. rokajl - trubičky - 10 barev a pět rozměrů ( délka cca 15 - 35mm) - výborně se hodí na výrobu vánočních hvězd a jiných vánočních dekorací..
. doplněný ja také ramš, tedy směs mačkaných korálků, kterou najdete u nás v obchodě již tradičně hned za vchodovými dveřmi :) - 1g / 0,50,- Kč
[12.10.2009 17:41:08]

PRAHA 10: Výstava kreativity - Dubeč, 24.-26. 10. 2009 SO-PO

PRAHA 10: Výstava kreativity - Dubeč, 24.-26. 10. 2009 SO-PODovoluji si vás opět po půlroce pozvat na tradiční Výstavu kreativity v Praze 10-Dubči. Bude opět probíhat v budovách špejcharu a sokolovny. Tentokrát přibude také budova školy. Otevřeno bude v sobotu a neděli od 9 do 18 hodin a v pondělí od 9 do 17 hodin..

Na workshopech Rooya se můžete potkat se Ziminkou, Darí, Perpetuou a se mnou. V sokolovně nebude chybět mistr dráteník Luboš Dunaj.
Podrobnější informace o všech workshopech již brzy na stránkách www.brydova.cz

Těšíme se na setkání s vámi:-)

Vaše Šárka Rooya
[02.10.2009 14:52:33]
Počet na stránku: 10, 20, 50
Strana: 1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 69


Programming FOLDINA.cz