Hlavní stránka ROOYA

Korálkárna

webshop Rooya
Qítko Olomouc Ostrava

Korálki Rooya

right-top-white
členů12788 členů
Jméno:
Heslo:


 Výhody členství
 Registrace
 Zapomněl/a jste heslo?
right-down-white
Facebook 1
Facebook 2
Facebook 3

right-top-white
Kalendář akcí
« červen 2019»
poútstčtsone

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
right-down-white
Šárka Rooya Design

right-top-white
Spolupracujeme

msb-jablonec.cz
fler.cz
kudyznudy.cz
dobre-veci.cz
CeskyKutil.cz
potvor.cz
right-down-white


Adresa: Blanická 6, Praha 2

Kde to je? 3 minuty pěšky od stanice Náměstí Míru - metro A a tramvaje č. 4, 10, 16, a 22 a busu 135 (dejte se Francouzskou a pak první vlevo a naproti už nás vidíte!)

Telefon: 773 699 503 E-mail: sarka@rooya.cz

Kdy máme otevřeno:
Pondělí: 12-18:00 hod, Úterý: 10-18:00 hod, Středa: 10-18:00 hod, Čtvrtek: 10-18:00 hod, Pátek: 10-18:00 hod
Sobota: 10-14:00 hod, Neděle: zavřeno

Novinky

30.11.2009 - japonské korálky Miyuki Delica

30.11.2009 - japonské korálky Miyuki DelicaPřes víkend jsme pro vás do obchodu doplnili korálky Miyuki Delica, z nichž je 18 barev zcela nových, mezi nimi i se směsí z pravého stříbra, které jsou opravdu nádherné..
Pro ty z vás, kteří se s tímto pojmem ještě nesetkali, bychom rádi přiblížili, že se jedná o exkluzivní japonské korálky prvotřídní kvality. Typické jsou svým celkem velkým otvorem, čímž umožňují několikanásobné provléknutí nitě a naprostou pravidleností, takže se hodí především na šité projekty, které pak vynikají uhlazeným a dokonalým dojmem...
Díky své větší dirce jsou tyto korálky poměrně tenkostěnné, což znamená, že jsou lehčí a do určitého počtu gramů se těchto korálků vejde větší počet než ostatních druhů rokajlu..
[30.11.2009 16:20:31]

25.11.2009 - doplněné zboží a NOVINKY

25.11.2009 - doplněné zboží a NOVINKYDo obchodu jsme dnes doplnili následující zboží:

jako NOVINKA přibylo do obchodu 43nových druhů kovových korálků

a jako doplněné zboží:

- ketlovací jehly a nýty ve všech barvách a velikostech 50 a 25mm
- spojovací kroužky - postříbřené, platina, starozlato, staroměď a metal gun
- gumové zarážky na náušnice - baleno po 100 kusech za výhodnou cenu 15,- Kč
- pruženka čirá
- paměťový drát na ruku - v barvě postříbřené a platina - ve výhodném balení 50ks za 25,- Kč
- náušnice puzety s očkem - ve všech barvách
- kaloty - postříbřené
[25.11.2009 14:25:49]

24.11.2009 - doplněné zboží

Ke konci minulého týdne jsme do obchodu doplnili následující zboží

- 120 nových druhů rokajlu ( 40 barev, každá ve třech velikostech)...škála nových barev, ze kterých si jistě vyberete - barvy můžete kombinovat mezi sebou, protože všechny jsou k dispozici ve třech stejných velikostech, tudíž velmi vhodné na šité projekty...nebo jen tak, na navlékání :)

Art Clay - pasta ve stříkačce (např. na výrobu filigránů), modelína 7g a 10g, pasta 10g a butanový hořák

Nářadí a pomůcky:

- kleště štípací

- zakulacovač drátu - bead rounder- Bead reamer - zvětšovač direk- destička Jig professional - pomůcka na vytváření tvarů a korálků z drátů- Gizmo - spirálkovač - také na výrobu drátěných korálků, ale v trochu v jiném stylu než pomocí Jig destičky, ale oba dva způsoby se dají velmi pěkně kombinovat a díky tomu vytvářet opravdu originální šperky :)

[24.11.2009 16:49:06]

12.11.2009 - doplněné zobží a NOVINKY

Dnešním dnem jsme doplnili následující zboží:

. 21 druhů korálků Swarovski, 15 z nich jsou u nás v obchodě jako NOVINKA...viz FOTO. NOVINKA - barevní nitě - jedná se o barevné nitě, které mají průměr 0,3mm a jsou velmi pevné, výborně se tedy hodí také jako osnova na stávek...viz FOTO. dárkové krabičky a dárokové pytlíčky z organzy - Vánoce se blíží a dárky se přeci do něčeho zabalit musí :) ...u nás najdete krabičky čtyř velikostí a organzové pytlíčky čtyř velikostí v mnoha barvách, s ornamenty i bez....viz FOTO

. doplnili jsme dva knižní tituly - "Šperky z korálků"- tu již z našeho obchodu dobře znáte, je plná výborných nápadů a návodů jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a naučíte se z ní korálkovat pomocí několika technik ...a NOVINKU "Drátování tradičně i netradičně" - výborná publikace pro ty, kteří bez drátu "nemohou žít" :)...např. se naučíte klasické drátování, ale trochu jinak - neprozradíme jak, nechte se překvapit :), dále se naučíte originálně použít a sloučit drát a papír, osvojíte si textilní a košíkářské techniky, další kapitola se jmenuje Hrátky s drátky a můžete se v ní těšit na výrobu spony na kravatu, láhev s obrázkem, jmenovku na dárek, skleničku s ouškem a piknikové vidličky, dále se můžete těšit na použití drátu s letováním a mnoho dalšího :)...[12.11.2009 15:29:18]

10.11.2009 - vánoční číslo časopisu

<b><font color=red>10.11.2009</b></font> - vánoční číslo časopisu Dnešním dnem do obchodu přibylo zcela nové, vánoční číslo časopisu Korálki.
Pojďte se teď s námi podívat, na co všechno se můžete těšit, tentokrát jsme pro vás připravili 33 nových projektů, z nichž většina je věnovaná tématu tohoto čísla, a to jsou andělé různých podob a technik:


. otevíráme pro vás novou kapitolu v šitých projektech, a to náramky se znameními zvěrokruhu. Tentokrát vás čeká znamení Střelec a Kozoroh. Náramky jsou šité z japonských luxusních korálků Miyuki Delica, což se promítá nejen na jejich vzhledu, ale i stuktuře, která je úhledná, hladká a na dotek velmi příjemná :)
. francouzská spona s rokajlem - návod, jak si "ušít" sponu do vlasů pomocí rokajlu..
. článek o tom, jak vznikají vánoční skleněné ozdoby, jak se foukají, malují, postříbřují, stříkají,smáčejí atp.
. návod, jak pomocí voskovaných perel a rokajlu vyrobit vánoční ozdoby jako jsou kuličky, rampouchy, ozdobné kroužky, řetězy a hvězdičky..
. věneček s vánoční hvězdou - stačí málo - korálky, drátek, dřevný kroužek na záclony, mašle, lepidlo a kleště a netradiční ozdoba je na světě :)..
. náhrdelník "Lesní tůňka" - návod na výrobu efektního náhrdelníku s vinutkou a ohňovkami..
. další článek je věnovaný těm, kteří se touží naučit šít pomocí Cihlového stehu (Brick Stitch), a to krok za krokem, podle podrobného návodu..
. další z šitých projektů je opět vánoční, naučíte se ušít přívěsek "Sněhovou volčku"..
. návod na šitý náramek "Ledové střípky"
. pokračujeme dalším článkem věnovaným drahým kamenům, tentokrát se můžete těšit na měsíční kámen a také najdete návod, jak si obšít kabošon pomocí korálků Miyuki Delica..
. návod na silvestrovský náhrdelník "Dlouhá noc"..s tímto šperkem a s dobrou náladou můžete směle přivítat příchod Nového roku :)
. "Přívěsek pro elegantní dámy" - nevíte co s dřevěným kroužkem? - v tomto návodu vás naučíme, jak obšít a elegantně ozdobit obyčejný dřevěný kroužek tak, aby jste si mohli na krk pověsit velmi originální, elegantní náhrdelník včetně náušnic ve stejném stylu..
. další článek a postup věnovaný stříbrné hmotě Art Clay - v tomto návodu vás naučíme, jak spojit tuto fascinující hmotu s fusingovým sklem a podle postupu si vyrobíte krásného andílka..
. a opět andělé :) - tentokrát drátění a jako svícen na vánoční stůl - krok za krokem..
. náušnice "Vánoční sněhobílé hvězdičky" - návod, jak spojit FIMO a postříbřené filigrány..
. další z článku je opět, tradičně, věnovaný hmotě FIMO - jak vyrobit korálky s roztomilým andělíčkem..
. "Andílek ze spínacách špendlíků" - velmi originální návod, jak pomocí obyčejných spínacích špendlíků a korálků vyrobit krásné a barevné ozdoby na stormeček..
. šitý náramek pomocí peyotového stehu
. další šitý náramek, tentokrát pomocí stehu cihlového a herringbone s názvem " Lesní" :)
. šitý prstýnek "Slunečnice"
. měděný drát a korálky budete potřebovat k dalšímu projektu, a to na výrobu náramku, náušnic a krásného prstýnku..
. "Strážný anděl" - návod na výrobu malého, korálkového andílka, kterého si můžete pověsit kamkoliv vás napadne, nebo přidat k zabalenému vánočnímu dárku jako malou pozornost pro štěstí :)
V dalších článcích najdete návody na dalšího andílka z postříbřeného drátu, vánočního květu z dtrátů a korálků, šitého a ketlovaného náhrdelníku "Netopír", vánoční scrapbook - blahopřání, originálně zpracované náušnice pomocí korálků a ústřižků z barevných časopisů a návod na jestě jednoho andílka, tentokrát malovaného ručně na hedvábí..

Ještě bychom chtěli připomenout, že stále platí akce "5 časopisů a šestý ZDARMA" - kartičku, pokud ji ještě nemáte, si můžete vyzvednou ve všech našich prodejnách..

Mnoho vánoční pohody při čtení a tvoření našeho časopisu vám všem přeje celý ROOYA tým :)
[10.11.2009 18:55:31]

6.11.2009 - doplněné zboží a novinky

<b><font color=red>6.11.2009</b></font> - doplněné zboží a novinkyDnešním dnem jsme do obchodu doplnili následující zboží:

. butanový hořák - jedná se o pomůcku, bez které se neobejdou ti, kteří si oblíbili práci se stříbrnou hmotou ArtClay
. větvičkový červený, leštěný korál - větší nádherné přírodní kusy
. korálky z mušloviny zalité v pryskyřici - 5 velikostí
. tyrkenit - přírodní větší tvary, tentokrát také jako nepravidelné ploché větší korálky
. dřevěný mix - hnědý i barevný - jedná se o směs dřevěných korálků různých tvarů a velikostí s větší dirkou, tedy vhodné i na silnější vázací materiál jako je kůže, nebo voskovaná šňůra. Ocení ji jistě i ti zvás, kteří vedete ke korálkování své malé ratolesti, kterým se budou tyto korálky dobře navlékat, např i na pružnou lycru..
. barevná perleť - nepravidelné, přírodní korálky ve tvaru čtverečků v deseti barevných odstínech
. NOVINKA - Knížka "Figurky z korálků - ploché i plastické" - další krásná publikace pro ty z vás, kteří rádi vyrábíte a šijete z rokajlu. ( jen pro vaši informaci - během několika dnů očekáváme zásilku zhruba 120ti druhů rokajlu...bude jistě z čeho vybírat....informaci o tom, že zboží dorazilo najdete zde, v novinkách :)

. dále jsme doplnili dva knižní tituly - první z nich je "Vánoční dekorace z korálků" - plná inspirativních nápadů jak svátečně ozdobit nejen stromeček, ale i okna, nebo vázy s jehličím. Najdete v ní návody na výrobu několika druhů vánočních hvězd, zvonečků, andílků, houpacích koníků atp. A nezapomeňte, že vlastnoručně vyrobené ozdobičky tak nějak více potěší, ale při jejich tvorbě si můžete krásně zpříjemnit převánoční pohodičku :)
. a dalším doplněným titulem je knížka "Zvířátka z korálků III" - najdete v ní návod a naučíte se vyrobit např. čáúa, žábu, pejsky, pavouka, vážku, želvičku, delfína, kosatku, tyranosaura :), papoušky, slona, pantera, rybičky, losa i se stromky atp...neváhejte a rozšiřte svou malou domácí korálkovou ZOO :)

[06.11.2009 20:00:59]

Prodloužení otevírací doby - každou STŘEDU od 4.11 do 16.12.

Vážení a milí zákazníci, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc po dobu předvánočních a vánočních nákupů a PRODLOUŽILI jsme pro vás naši OTEVÍRACÍ DOBU:

KAŽDOU STŘEDU: od 4.11. - do 16.12. 2009 bude tevřeno 10.00 - 20.30 !!

Doufáme, že jsme vám tímto naším rozhodnutím udělali radost a že si u nás, v době předvánočního shonu, v klidu vyberete a nakoupíte.

Těšíme se na vás a přejeme příjemně strávený čas u nás v obchůdku... :)
[29.10.2009 17:14:35]

29. 10. 2009 - Swarovski

<b><font color=red>29. 10. 2009</b></font> - SwarovskiDnešním dnem do obchodu přibylo do obchodu 20 druhů korálků a tvarů Swarovski, z nichž 6 druhů vám nabízíme jako úplnou NOVINKU - viz FOTO
Doplnili jsme:
.hvězda růžová velká i malá
. hvězda čirá AB 20, 28 a 40mm - NOVINKA
. čtverec silver shade 30mm - NOVINKA
. sněhová vločka AB 30mm
. mořská hvězdice čirá maxi AB 40mm
. mořská hvězdice čirá mini AB, 16mm - NOVINKA
. srdce Bermuda Blue 18x17,5mm
. srdce rudé 18x17,5 a 10,3x10mm
. sněhová vločka 20mm
. sluníčko růžové 6mm - NOVINKA
. sluníčko růžové 4mm
. sluníčko čiré AB 4, 6, a 8mm
. sluníčko Blue zircon 6 a 8mm
. kostička čirá pokovená AB, 6mm
. srdce Blue Zircon 18x17,5mm
[29.10.2009 16:49:23]

přednostní přihlašování do kurzů

Ráda bych připomněla, že pokud máte zájem přijít na kurzy, které jsou každý měsíc rychleji obsazené, máte jednu fajn možnost. Stanete-li se členem klubu Rooya (registrace je docela jednoduchá) a zaškrtnete zasílání novinek, máte možnost přihlásit se na kurzy ještě před jejich zveřejněním na webu. Vaše Šárka Rooya
[27.10.2009 18:16:14]

23.10.2009 - nářadí + měsíční kámen

Dnes jsme do obchodu doplnili korálky z měsíčního kamene - nezaměnitelný svou charakteristickou barvou a leskem - jedná se o syntetický kámen - 15 druhů ...viz FOTODále jsme doplnili následující nářadí a pomůcky:

. štípací kleště na paměťový drát Beadalon
. Bead Reamer - diamantový nástroj na zvětšování otvoru v korálku - v tubusu jsou tři různé vyměnitelné nástavce

. spirálkovač Gizmo - pro ty, kdo se s touto pomůckou ještě nesetkaly, se jedná o nástroj, kterým z různých drátků vyrobíte velmi originální a ozdobné korálky, kterými můžete ozvláštnit vaše výtvory :) FOTO 1 - část obalu, na kterém vidíte různé druhy korálků, které můžete pomocí Gizma vyrobit....FOTO 2 - pro inspiraci - náhrdelník s korálky vyrobenými pomocí tohoto nástroje...

. zakulacovač drátů - nenahraditelný pomocník pro ty z vás, kteří často pracujete s drátky a potřebujete, aby konce po uštípnutí kleštěmi byly kulaté a hladké, např. konce náušnicových zapínání.


. Wig Jig destička professional - profesionální pomůcka pro výrobu šperků pomocí drátků. Pomocí kovových kolíčků různých průměrů zasunutých do otvorů v destičce vyrobíte originální "korálky", nebo mezidíly pro vaše šperky....FOTO - pro inspiraci ukázka jednoduchých tvarů, které můžete pomocí této destičky vyrobit...


[23.10.2009 13:36:43]
Počet na stránku: 10, 20, 50
Strana: 1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 69


Programming FOLDINA.cz