Hlavní stránka ROOYA

Korálkárna

webshop Rooya
Qítko Olomouc Ostrava

Korálki Rooya

right-top-white
členů12650 členů
Jméno:
Heslo:


 Výhody členství
 Registrace
 Zapomněl/a jste heslo?
right-down-white
Facebook 1
Facebook 2
Facebook 3

right-top-white
Kalendář akcí
« červen 2017»
poútstčtsone1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
right-down-white
Šárka Rooya Design

right-top-white
Spolupracujeme

msb-jablonec.cz
fler.cz
kudyznudy.cz
dobre-veci.cz
CeskyKutil.cz
potvor.cz
right-down-white
Kurzy, dílny, srazy
« Všechny kurzy

č.1973: Kuličky obšívané technikou FREEFORM

č.1973: Kuličky obšívané technikou FREEFORM

Technika freeform spočívá ve volném střídání jednotlivých stehů, barev a druhů korálků, čímž vzniká zcela originální a neopakovatelný šperk, jediný svého druhu.

Na tomto kurzu si ukážeme, jak techniku freeform použít k obšívání kuliček či jiných větších korálků a vytvořit tak zcela nepřehlédnutelné a originální komponenty do vašich šperků.

Na kurzu si vyrobíme jednu větší a nebo dvě menší obšité kuličky, budeme pracovat s rokajlem české a japonské výroby, s mačkanými a broušenými korálky, zlomky minerálů a dalšími přírodními materiály a s dřevěnými výplňovými korálky.

Kurz je určen pro pokročilé korálkářky, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu, zkušenosti s technikou freeform výhodou.
Délka kurzu: cca 3,5 hodiny

č.1972: Základy techniky FREEFORM

č.1972: Základy techniky FREEFORM

Na tomto kurzu se naučíme základy techniky freeform - jedná se o populární a velmi kreativní techniku výroby šitého šperku, která spočívá ve volném střídání použitých druhů a barev rokajlu i stehů, kterými šijeme. Výsledkem této techniky je vždy originální, neopakovatelný šperk.

Na kurzu si vyrobíme základní freeformový náramek šitý peyote stehem, na kterém se seznámíme se základními principy této techniky - povíme si jaký materiál je pro freeform vhodný a jak správně zvolit barvy pro váš projekt, jak v peyote stehu volně střídat použité barvy, tvary a velikosti korálků, jak tvarovat naši práci a jak vytvářet "síťovanou" strukturu typickou pro freeformové šperky. Ukážeme si jak ve freeformu pracovat s většími korálky a komponenty, jak se vypořádat s drobnými chybami či nedostatky a jak přidat ke šperku zapínání.

V ceně kurzu je materiál (balíček směsi korálků) na vytvoření jednoho náramku, budeme pracovat s rokajlem české a japonské výroby, s mačkanými a broušenými korálky, zlomky minerálů a dalšími přírodními materiály.

Vzhledem k časové náročnosti této techniky je možné, že si budete muset náramek dokončit doma.

Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků.

Délka kurzu: cca 3,5 hodiny

POZOR :-)!! V PŘÍPADĚ ABSOLVOVÁNÍ DOPOLEDNÍHO I ODPOLEDNÍHO KURZU CENA ZA OBA KURZY JEN 800.- :-)Programming FOLDINA.cz