MŮJ ÚČET
3+1 nápadů na drátování s dětmi
3+1 nápadů na drátování s dětmi

3+1 nápadů na drátování s dětmi

199 Kč s DPH Jednotka: ks

Anna Monsterance pro vás a vaše děti připravila rozsáhlý fotonávod na jednoduché drátované výrobky, které vás budou bavit!

Prožijte s dětmi společný čas při tvoření.

Připravila jsem pro vás návod na drátovaní s dětmi. Vyrobte si s nimi drátované srdíčko, na kterém se naučí motat spirálku i šít drátěnou krajku, udrátujte si malé broušky, vytvořte si list s beruškou i jednoduchého ptáčka. Vše můžete použít jako dekorace, drobné dárečky (třeba pro paní učitelky) nebo jako jednoduché šperky.

Návod na ptáčka vyšel už v časopise Korálki, proto na něj vzniklo i vysílání zdarma a dávám ho do společných návodů jako to +1 zdarma :-).

Na celkem 41 stranách vás čeká 69 detailních fotek, díky kterým krok za krokem vytvoříte vlastní drátovaná zvířátka. Fotografie jsou foceny profesionálním vybavením, které dokáže detailně zachytit i drát menší než jeden milimetr – a tak mi můžete doslova koukat pod ruce :-). 

Obtížnost: začátečník
Provedení: Fotonávod
Verze: na bílém podkladě, lze ji rovnou vytisknout (případně si prosím nastavte pouze černo-bílý tisk)

Díky návodu se děti naučí:

  • Techniku šité krajky

  • Stříhat drát

  • Vytvořit z něho drátěnou kostru tvaru srdce, listu nebo ptáčka

  • Umotat spirálky

  • Ukončovat dráty

  • Ouško na zavěšení

Na výrobu budete potřebovat korálky a dráty z této sady. Pokud máte doma dráty o průměru 0,5 a 1 mm, můžete si vybrat sadu pouze s korálky.

Po zakoupení vám bude zaslán odkaz pro zobrazení a stažení návodu ve formátu PDF.

Kód: NAVOD022