MŮJ ÚČET

Lektoři kurzů

Šárka Rooya Jiřičná
Šárka Rooya Jiřičná

Čmárá si, plete, háčkuje a šije od mala, bižu a šperky tvoří asi 15 let. Narodila se ve slovenských Košicích ve znamení Panny, vyrostla u řeky Desné v Jeseníkách. Vystudovala Přírodovědeckou fakultu v Olomouci, nyní žije a tvoří v malebné středočeské vísce Rousínov u Rakovníka. Živila se marketingem léků, dokud ji nepohltil rodinný korálkový cirkus, kde je holkou pro všechno. Každou neděli má své okénko v Receptáři Prima nápadů na TV Prima. S dcerou Dominikou založila Youtube kanál a Facebookovou skupinu pod názvem Tvoření s Rooyou.

Protože duší rozpolcený experimentátor, vyzkoušela snad už všechny dostupné techniky, ale nejraději vine skleněné korálky a přidává je do šperků s minerály, stříbrem a jinými materiály. Ráda fotí, točí a píše. V dílně Rooya i jinde učí vinutí skleněných perlí, mozaiku a tiffany techniku v mnoha různých obměnách a pokročilostech. Spolupracuje se zájmovým sdružením Agátka Rakovník, můžete s ní tvořit na kurzech pro dospělé.

Kurzy lektora

Modelování se stříbrnou modelínou ACS 8. 6. 2022 ST

Modelování se stříbrnou modelínou ACS 8. 6. 2022 ST

PRSTEN SE ZIRKONY NEBO, CO SI VYMYSLÍTE :)  Na kurzu vás zkušená lektorka provede bezpečně tvorbou prstenu z japonského modelovacího stříbra Art Clay Silver. Kurz se koná v Praze, v Ateliéru K1. Je to na Vinohradech v ...

POČET VOLNÝCH MÍST: 4

Více info