MŮJ ÚČET

O nás


Webový obchod vám ulehčí nákup objednáním v klidu z domova. Vaši objednávku vyřídíme ještě tentýž nebo následující pracovní den, aby u vás byla co nejdříve.


Naší silnou stránkou jsou bižuterní kovové komponenty vysoké kvality - zapínání, kaplíky, přívěsky atd. Máme nejširší nabídku korálků Miyuki - Delica 11/0, kulatý rokajl 11/0 a 15/0. Vedeme široký výběr korálků MATUBO - 11/0, 7/0, 8/0 a Superduo. Milujeme korálky firmy Rutkovsky - české mačkané, máme spoustu krásných barev a tvarů. Najdete u nás mnoho ohňovek od průměru 2 mm a také velký sortiment perel. Z návlekových materiálů jmenujme lanka, pruženky, vlasce, silony, speciální nitě S-lon a DuraThread, dráty, kůže a voskované šňůry. 


Ze specialit u nás najdete skleněné bublinky a lahvičky se všemi komponenty, kabošony skleněné i z kamenů s příslušnými lůžky a naše vysoce kvalitní nerezové kleště a další nástroje. Koupíte u nás také široký výběr korálků z polodrahokamů a minerálů.


Natáčíme videa, najdete je na Youtube kanálu Tvoření s Rooyou. Připojte se do naší Facebook skupiny Tvoření s Rooyou - je živá, inspirativní a různorodá. 


Další sekcí našeho e-shopu jsou skleněné tyče a další pomůcky na vinutí perel, barvy a pomůcky na malování na vodní hladině EBRU, háčkovací příze Perlovka, jeansové nitě a háčky, scrapbookové papíry Rayher.


Vaše Šárka a Dominika Rooya


NÁŠ TÝM