MŮJ ÚČET

O nás

Webový obchod vám ulehčí nákup objednáním v klidu z domova. V tuto chvíli máme na e-shopu přes 90% našeho kompletního sortimentu. Jen málo položek najdete pouze v kamenné prodejně a na e-shopu ne. Jedná se spíš o výprodejové či jednorázové položky.


Naší silnou stránkou jsou bižuterní kovové komponenty vysoké kvality - zapínání, kaplíky, přívěsky atd. Máme nejširší nabídku korálků Miyuki - Delica, rokajl 11/0 a 15/0. Vedeme široký výběr korálků MATUBO - 11/0, 7/0, 8/0, Superdua, Minidua, Rully, Wheels. Milujeme korálky pohanka, máme spoustu krásných barev. Najdete u nás spoustu ohňovek od průměru 2 mm a také velký sortiment perel a mačkaných korálků. Z návlekových materiálů jmenujme lanka, pruženky, vlasce, silony, speciální nitě S-lon, Nymo, Fireline, dráty, desítky barev kulatých kůží a voskovaných šňůr.


Ze specialit u nás najdete skleněné bublinky a lahvičky se všemi komponenty, kabošony s příslušnými lůžky a naše vysoce kvalitní nerezové kleště a další nástroje.


Najdete u nás také široký výběr korálků z polodrahokamů a minerálů. 1x měsíčně u nás v dílně probíhá prodej dalších minerálů, pro konkrétní termín sledujte sekci Kurzy, dílny, srazy. České korálky Preciosa v sáčcích po 50 g prodáváme téměř výhradně v kamenné prodejně - skladem jich je vždy okolo 100 kg. Na webu je omezený počet barev, ale převážně v 1. jakosti.


Vydáváme a prodáváme kreativní čtvrtletník Korálki.


Další sekcí jsou skleněné tyče a další pomůcky na vinutí perel, barvy a pomůcky na malování na vodní hladině EBRU, bavlněné příze DROPS, bezpečnostní oči a pískátka, scrapbookové papíry Rayher, kompletní sortiment Cleopatre (křišťálové pryskyřice, lepidla a laky).


V naší prodejně se děje mnoho zajímavých akcí a kurzů.


Adresa pražské prodejny je Blanická 6, Praha 2