MŮJ ÚČET

Obchodní podmínky

Provozovatel

Provozovatel e-shopu, prodejny a vydavatel časopisu Korálki: Rooya s.r.o. Blanická 772/6 120 00 Praha 2 IČ: 05943493 DIČ: CZ05943493


Obchodní podmínky

Pokud v následujícím textu nenaleznete odpověd na svou otázku - neváhejte a kontaktujte nás!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

CENY ZBOŽÍ

Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky.

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH. E-shop provozuje plátce DPH. Slevy nejsou nárokové ani se nesčítají. Slevy nelze uplatnit na honoráře formou výběru zboží ani na barter (výměnu služeb a zboží).

Ke každé dodávce zboží vystaví dodavatel daňový doklad.

NEPOSKYTUJEME SLEVY NA VĚTŠÍ ODBĚR ANI NA ŽL - poskytujeme 10% slevu pro školy, napište si o ni na Sarka@rooya.cz

ZPŮSOB PLATBY

Při volbě Bankovní převod na účet od nás obdržíte variabilní symbol, který bude identifikovat Vaši platbu. V ČR celkovou částku, prosím, převeďte na účet číslo 2501291466/2010 (Fio banka, a.s.). V SR celkovou částku v Eur převeďte na účet 2701348447/2010 (Fio banka, a.s.), IBAN: CZ1020100000002701348447, SWIFT: FIOBCZPPXXX Při osobním odběru platíte zboží v hotovosti na výdejním místě (platba kartou je možná).

PODMÍNKY DODÁNÍ

Zboží zasíláme doporučenou zásilkou České pošty. Lze ho také osobně vyzvednout (platíte pouze cenu zboží) na pražské prodejně Rooya, Blanická 6, Praha 2 (tram 4, 10, 16, 22 a stanice metra A - Náměstí Míru, bus 135 - Nám. Míru). Na Slovensko zasíláme pouze zásilky placené převodem na český účet u FIO banky, kde je Europlatba zdarma.

Zboží Vám bude odesláno obratem při zaslání potvrzení o provedené platbě (max. do 3 pracovních dnů), u převodu na účet po zaplacení částky na základě e-mailové potvrzení objednávky a Česká pošta ho doručí obvykle do dvou pracovních dnů. O zboží připraveném k osobnímu odběru budete informováni e-mailem. Osobní odběry připravujeme zpravidla následující pracovní den po objednání.

Minimální hodnota objednávky je 200 Kč bez poštovného. Poštovné a balné je 50 Kč (převodem). Pokud Vaše objednávka přesáhne 2000 Kč bez poštovného, poštovné Vám nebudeme účtovat.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a dle Nařízení EU.

Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.

Nejsou v žádném případě poskytovány třetí osobě.

REKLAMACE

Záruka na zboží je 24 měsíců.

Při případné reklamaci nás kontaktujte emailem na naši adresu webshop@rooya.cz. Vše s Vámi ihned probereme a zboží v případě závady vyměníme.

Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě, čehož je důkazem daňový doklad.

STORNO ZBOŽÍ

Odeslaná objednávka je pro obě strany závazná. Pokud však došlo k nějakému omylu, prosím kontaktujte nás co nejrychleji, pokusíme se vše vyřešit dohodou.

Zákazník má v případě doručení zboží poštou právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu pod podmínkou, že zboží, které mu nevyhovuje, nebylo poškozeno nebo použito.

INFORMACE O ZBOŽÍ

Potřebujete vědet více o zboží, které chcete objednat? Neváhejte a kontaktujte nás nejlépe e-mailem na sarka@rooya.cz, rádi vám poradíme.