🎁 Nakupte za 1000 Kč a získejte Cestovní krabičku na korálkování jako dárek 🎁 Pro prvních 50 objednávek.

O nás

Vítejte v nádherném světě korálkování, drátování a tvoření!

Webový obchod vám ulehčí nákup objednáním v klidu z domova. Vaši objednávku vyřídíme ještě tentýž nebo následující pracovní den, aby u vás byla co nejdříve.

 

Naší silnou stránkou jsou bižuterní kovové komponenty vysoké kvality převážně z nerezové oceli - zapínání, kaplíky, přívěsky atd. Máme nejširší nabídku korálků Miyuki - Delica 11/0, kulatý rokajl 11/0 a 15/0. Vedeme široký výběr korálků MATUBO - 11/0, 7/0, 8/0 a Superduo. Milujeme korálky firmy Rutkovsky - české mačkané, máme spoustu krásných barev a tvarů. Najdete u nás mnoho ohňovek od průměru 2 mm a také velký sortiment perel. Z návlekových materiálů jmenujme lanka, pruženky, vlasce, silony, speciální nitě S-lon a DuraThread, dráty, kůže a voskované šňůry. 

 

Ze specialit u nás najdete skleněné bublinky a lahvičky se všemi komponenty, kabošony skleněné i z kamenů s příslušnými lůžky a naše vysoce kvalitní nerezové kleště a další nástroje. Koupíte u nás také široký výběr korálků z polodrahokamů a minerálů.

 

Natáčíme videa, najdete je na Youtube kanálu Tvoření s Rooyou. Připojte se do naší Facebook skupiny Tvoření s Rooyou - je živá, inspirativní a různorodá. 

 

Další sekcí našeho e-shopu jsou skleněné tyče a další pomůcky na vinutí perel, háčkovací příze Perlovka, jeansové nitě a háčky, speciální nástroje a pomůcky na korálkování a drátování.

Přejeme vám příjemný výběr materiálu na tvoření!
Vaše Šárka a Dominika Rooya

Sarka-Dominika-Rooya

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz