Události

Můžete nás potkat na tvořivých akcích, výstavách a veletrzích, jejichž podrobnosti naleznete níže.
Dle typu akce na našem stánku najdete různý prodejní sortiment, tvořivé dílny a korálkové workshopy.


Pokud víte o akci, která by nás mohla bavit a chcete nás tam, napište na dominika@rooya.cz

 

Rousínovské sympozium ROUS 5. - 9. srpna 2024

Přijeďte k nám do Rousínova u Rakovníka (obec Slabce), kde se ve dnech 5. - 9. srpna 2024 od 14 do 16 hodin budou konat tvořivé dílničky v krásném prostředí rodinného statku. Čeká vás spoustu technik (drátování, malování, pletení ze slámy...) a mezi nimi i naše korálková dílnička. Akce je vhodná především pro rodiny s dětmi. Na místě bude k dispozici občerstvení. Za dobrého počasí bude i malování hennou.

tvořivá olomouc PNGTvořivá Olomouc podzim 19. - 20. října 2024

Prodejní výstava Tvořivá Olomouc se koná 19. - 20. října na Střední škole polytechnické (technologická hala, Rooseveltova 79, OLOMOUC). Více info o akci na www.tvoriva-olomouc.cz

Naší korálkárnu najdete na našem tradičním místě ve velké hale. Přivezeme velký sortiment českých korálků, japonský rokajl Miyuki, bižuterní kovodíly, návlekový materiál, dráty, pomůcky na drátování a korálkování.

Součástí stánku bude tvořivá dílnička. Program dílničky bude upřesněn na místě.

Na stánku nebude kompletní sortiment naší korálkárny, tak pokud chcete něco konkrétního, udělejte si objednávku na osobní odběr a my vám ji přivezeme.

Adresa konání akce: Rooseveltova 79, Olomouc
Otevírací doba: so 9:00 - 18:00, ne 9:00 - 17:00
Vstupné: bude zveřejněno na místě a na webu

Dubeč Výstava kreativity v Dubči podzim 15. - 17. listopadu 2024

Tradiční Výstava kreativity v Dubči na Praze 10 se koná 15. - 17. listopadu 2024.

Naší korálkárnu najdete nově v přízemí v hlavním sále Špejcharu. Přivezeme velký sortiment českých korálků Rutkovsky, japonský rokajl Miyuki, tvořivé sady, bižuterní kovodíly, návlekový materiál, dráty, pomůcky na drátování a korálkování.

Součástí stánku bude tvořivá dílnička. Program dílničky bude upřesněn na místě.

Na stánku nebude kompletní sortiment naší korálkárny, tak pokud chcete něco konkrétního, udělejte si objednávku na osobní odběr a my vám ji přivezeme.

Adresa konání akceU Dubečské tvrze 1675, 107 00 Praha-Dubeč
Otevírací doba: pá + so 9:00 - 18:00, ne 9:00 - 16:00
Vstupné: bude zveřejněno na místě

Tvořivý sraz s Rooyou logo Tvořivý sraz s Rooyou 1. - 4. května 2025

Zveme vás na náš víkendový tvořivý sraz, který se bude opět konat v Areálu Pšovlky u Rakovníka ve dnech 1.- 4. května 2025. Na výběr budete mít z mnoha kreativních kurzů se skvělými lektorkami, jejichž seznam bude uveřejněn a přihlášky spuštěny v průběhu března 2025 zde na našem webu.

Na místě je k dispozici ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích se společnou sociálkou. Pro ubytované bude k dispozici plná penze. Pro návštěvníky kurzů bude možné objednat snídani, oběd nebo večeři zvlášť bez ubytování. Kurzy budou probíhat v samostatné společenské místnosti. Vše pod jednou střechou s ubytováním a občerstvením.

 Na fotky z předchozízch tvořivých srazů se můžete podívat ZDE.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz