Nastavení
Sada materiálu na výrobu brože ve tvaru andělky technikou korálkové výšivky podle společného tvoření.Sada obsahuje: šablonu, filc, alcantru, french wire tvrdý a měkký, korálky Diafan, korálky 3 mm, rokajl 11/0, štrasový řetízek, brožový můstekK výrobě budete potřebovat tyto pomůcky, které nejsou součástí balení:
Detailní informace
Gelové lepidlo vhodné na lepení kůže, textilu, kovu, skla, keramiky, betonu, plastu...
Obě plochy natřeme lepidlem, necháme lehce zavadnout a přitiskneme k sobě. Drží za několik minut, ale dokonale zaschlé je po 24 hodinách.
Po zaschnutí je lepidlo průhledné.
27 g
role = 71 metrů
Nylonová nit na korálkování. Velmi pevná o průměru 0,11 mm.
balení = 1 kus
Luxusní hobby nůžky s velkou zlatou rukojetí, která se při práci snadno navlékne na prsty. Jsou velmi ostré a přesné. Čepele jsou nerezové oceli pro dlouhou životnost. Jejich špička je velmi tenká a ostrá pro precizní přesnost použití.Vyberte si velikosti podle účelu použití:
Výsledná výška andělky je 8 cm. Obtížnost pro začátečníky.
Návod ZDE.
Sada materiálu na výrobu brože ve tvaru zajíčka technikou korálkové výšivky podle společného tvoření.
Výsledný rozměr zajíčka je cca 7,5 x 5 cm. Obtížnost pro začátečníky.
Sada obsahuje: šablonu, filc, alcantru, french wire tvrdý, 2x ploškovaný oválek 18x7 na uši, korálky 3 mm, našívací kamínky v kotlíku, flitry, rokajl 11/0, bambulku na ocásek, ketlovací jehlu, brožový můstek
K výrobě budete potřebovat tyto pomůcky, které nejsou součástí balení:
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.